2006

2ª Galarleiz

2007

1ª Subida al Angliru

1ª Galarleiz

2008

1ª Itzarraitz Mendi Lasterketa

1ª Sorginen Lasterketa

1º Aramotz Mendi Lasterketa

1ª Subida al Angliru

1ª Oltazagutia-Urbasa

1ª Subida a Arrate

2009

2ª Arratzu Urdaibai

1ª Galarleiz

1ª KV de Beriain

2ª Goierri Garaia Mendi Lasterketa

1ª Lezamako Mugetakit

2ª Zumaia Flysch Trail

1ª Subida al Pico S. Millan

1ª Olazagutia-Urbasa

1ª Maratón de Montaña Montes de Vitoria

1ª Subida al Pico de la Cruz

2010

2ª Media Maratón de Bera

1ª Arratzu Urdaibai

2ª Zegama – Aizkorri (Copa del Mundo)

1ª Anboto KV

1ª Aloñako Igoera

1ª Txindoki KV

1ª Trail Rae Otañes

1ª Maratón de Orozko

1ª Galarleiz

1ª Zuzenien Bertikala

2ª Sorginen Lasterketa

2ª Chaberton Marathon (Copa del Mundo)

2ª Zumaia Flysch Trail

2º Ultra Sky Marathon Red Rock

1ª Subida a S. Roke

1ª Lezamako Mugetatik

2ª Euskal Kopa

7ª Sentiero delle Grigne (Copa del Mundo)

1ª Goierri Garai Mendi Lasterketa

LOGO_EUSKALTRAIL

2011

1ª Apuko Igoera

1ª Kalamura Igoera

1ª Larraul-Ernio-Larraul

1ª Ibaeta. Subida al Angel de la Guarda

3ª Urnieta-Adarramendi

3ª Aginagako mendi lasterketa

3ª Carrera por montaña de Orio

5ª Media Maratón de Montaña de Bera

3ª Arratzu Urdaibai

7ª Arles Tech K.V. (Copa del Mundo)

1ª Erlaitz mendi elkartea

3ª Pagoeta Mendi Lasterketa

1ª Eskoriatza Gabez Takarraran

2ª Lakunza – Aralar

2ª Sailkapena Santamaña Asteasu

14ª Dolomites Skyrace (Copa del Mundo)

1ª Trail Rae Otañes

1ª San Roke Kros Igoera

2ª Marathón du Montcalm

2 Course de la Rhune

2ª Lezamako Mugetatik Mendi Lasterketa

1ª Carrera de montaña de Ernio de Tolosa

4ª Km VerticAlp

9ª Sentiero delle Grigne (Copa del Mundo)

5ª KV Anboto (Copa España KV)

8ª Copa del Mundo 2011

1ª Martutene XX JAIETAKO KROSSA

2ª Goierri Garaia

1ª Subida al Pico la Cruz de Gaztainaga

2012 

4ª Apuko Igoera

2ª Zuzenien Bertikala

1ª Carrera de montaña de Aia

2ª Arriarango Mendi Lasterketa

1ª Urban Trail Gernika-Lumo

3ª Media Maratón de Montaña de Bera

1ª Aloña Igoera

3ª Tuga Arratzu Urdaibai

CAMPEONA DE ESPAÑA VETERANA (7ª abs. Canon do Sil)

2º Izarraitko Mendi Lasterketa

9ª Zegama – Aizkorri (Copa del Mundo)

2ª Hiru Haundiak
4º Txindoki Bertikala
3º Amurrio Trail Lasterketa
3ª Subida al Eretza
3ª KV Uharte Arakil
4ª Mello Saria Lasterketa
4ª Anboto Kilomtro Vertical
1ª Mendira Joan-Etoria de Etxarri Aranatz
3ª Usurbe Beasain
1ª  Sorabilla Andoain
1ª Akua Zestoa
2ª Malkar Andoain
2ª Goierri Garaia Mendi Lasterketa
2013 
2ª Zuzenien Igoera Bertikala
4ª Trail Rae Otañes. (Copa de España)
  -1ª Veterana-
1ª Pagoeta Mendi Lasterketa
1ª Carrera de los Contrabandistas
11ª Zegama Aizkorri -2ª Veterana- (Copa del Mundo Sky)
1ª Ereñotzuko Mendi Lasterketa
7ª Haria Extreme (Copa de España) -1ª Veterana-
CAMPEONA DE ESPAÑA VETERANA. (11 absoluta Vallibierna SkyMarathon)